У Криму окупаційний "суд" засудив українця до 18 місяців суворого режиму за спробу в’їзду на півострів


Підконтрольний РФ Джанкойський районний суд Криму засудив до півтора року колонії суворого режиму громадянина України за спробу "проникнути на територію півострова"

Про це повідомляють російські і кримські ЗМІ з посиланням на прес-службу прикордонного управління ФСБ Росії по Криму. Об этом сообщает crimea-n.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У липні цього року під час здійснення прикордонного контролю щодо осіб, які прямують на в’їзд в РФ, співробітниками Прикордонного управління ФСБ Росії по Республіці Крим виявлено громадянина України, 1993 р.н., який, незважаючи на діючу заборону, повторно спробував проникнути на територію нашої країни", — заявили в управлінні.

У російському відомстві також зазначили, що під час оформлення документів прикордонники з’ясували, що молода людина намагається ввести їх в оману, і є не тим, за кого себе видає.

"Херсонець навмисно змінив установчі дані, оформивши новий паспорт, оскільки з ініціативи російських правоохоронців йому був заборонений в’їзд в Росію", — додали окупанти.

Повідомляється, що українець буде відбувати в колонії суворого режиму. Ім’я та прізвище засудженого не повідомляються, його коментарі відсутні.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/11/u_krymu_okupaciynyy_quotsudquot_zasudyv_ukrayincya_do_18_misyaciv_suvorogo_rezhymu_za_sprobu_vyizdu_na_pivostriv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя