Завтра - найспекотніший день перед тривалим похолоданням

Завтра — найспекотніший день перед тривалим похолоданням

13 серпня в Україні з найближчої тижневої перспективи очікується найсильніша спека.
Об этом сообщает tp0312.in.ua со ссылкой на СМИ.

Температура повітря у більшості областей становитиме +30+35 градусів, — пише синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Фейсбук..
У східних областях очікуєтся +26+32 градуси, на Волині, Рівненщині, Львівщині повітря буде свіжішим, +24+28 градусів.

Грозові дощі пройдуть у вівторок в зоні атмосферного фронту на Заході, ввечері на Півночі України і також на Вінниччині.
Температурні контрасти — значні, спека набере обертів, тому в окремих районах дощі можуть переходити у сильні зливи і навіть супроводжуватися шквалом. Уважно!
На решті території України — Південь, Схід, більша частина Центру — буде сухо та сонячно. Тут дуже обережно з вогнем — за таких умов зростає пожежна небезпека.

У Києві 13 серпня, у вівторок, очікується спекотна погода. Температура повітря становитиме впродовж дня +31+34 градуси. Дощ з грозою ймовірний у столиці в другій половині дня чи, скоріше, надвечір.

На Маковія, у середу, спека в Україні ще триватиме. Проте вже у західних областях почнеться суттєве зниження температури повітря, 14-го серпня на Заході передбачається +18+24 градуси.

Надалі похолодання поступово ширитиметься всією Україною.
Найдовше протримаються Схід, Південь та центральні області, ближчі до Сходу — там спека послабне аж наприкінці тижня, у суботу-неділю.
Тому.
13 серпня ховаємося від спеки, 14 серпня робимо шулики, 15 серпня тримаємо ближче цитрамон-нурофен, в кінці тижня доганяємо літню погоду на Півдні та Сході України.
Тиждень цікавий і сприятливий для будь-яких наших талантів)


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Pogoda/zavtra---nayspekotnishiy-den-pered-trivalim-poholodannyam-10914338.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя