Контрабандисти покинули біля кордону цигарок більш ніж на мільйон гривень

Побачивши прикордонників, контрабандисти покинули пакунки з цигарками та зникли у невідомому напрямку
У результаті заходів, проведених оперативними підрозділами Західного регіонального управління, сьогодні вранці, на Путильщині мобільним підрозділом типу «С» та групою реагування відділення інспекторів «Перкалаб» затримано значну партію контрабандного тютюну.

Сигарети до Румунії намагалася переправити група осіб з-поміж місцевих мешканців. Завдяки швидкому реагуванню прикордонників так званий «тютюновий караван» зупинено за 400 метрів до кордону з Румунією.

З появою прикордонників чоловіки покинули 9 пакунків із сигаретами та вдалися до втечі. Під час переслідування правопорушників група реагування виявила ще 11 пакунків із сигаретами, які були ретельно замасковані та підготовлені до подальшого транспортування.
В результаті злагоджених дій співробітників оперативних підрозділів, групи реагування відділення «Перкалаб» та мобільного підрозділу «Чернівці» правопорушники позбулися 60 ящиків підакцизного товару марки «Марбле» та «Ашіма». За попередньою інформацією сума оцінки сигарет становить 1,2 мільйона гривень.
На даний час встановлюється коло причетних осіб до протиправної діяльності. За це правопорушення буковинцям доведеться відповідати згідно з чинним законодавством.
Щодо вилученої продукції, то вона буде передана представникам ДФС у Чернівецькій області. фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецького прикордонного загону

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/09/kontrabandysty-pokynuly-bilia-kordonu-tsyharok-bilsh-nizh-na-milion-hryven.html” Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя