Мей може влітку піти у відставку - ЗМІ

Мей може влітку піти у відставку — ЗМІ Об этом сообщает avan-ti.in.ua со ссылкой на СМИ.

’-

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей готується до відставки влітку цього року Про це повідомляє The Sun із посиланням на джерела в британському уряді.

“(Британські — ред.) міністри вважають, що Тереза Мей готується піти з посади прем’єр-міністра цього літа, аби вона таким чином змогла вплинути на свого наступника”, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє The Sun, щонайменше двоє високопоставлених чиновників в британському уряді прийшли до такого висновку

За даними газети, Мей оголосить про свою відставку після того, як Британія вийде з Європейського Союзу.

Після свого оголошення, вона запропонує графік проведення виборів нового лідера Консервативної партії, які повинні завершитися на щорічному партійному з’їзді в жовтні цього року.

Як відомо, у вівторок 12 лютого, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей збирається попросити в британських парламентарів дати їй більший проміжок часу на внесення змін в угоди про Brexit. А саме – в тій її частині, яка регламентує статус кордону британської Північної Ірландії з Республікою Ірландія. Лондон усіляко прагне уникнути перетворення даного кордону на "жорсткий", проте, британському парламенту не подобається, як це питання вирішується в поточній формі угоди про вихід країни з ЄС.

Після зустрічей у Брюсселі британська прем’єрка заявила, що має намір забезпечити вихід країни з ЄС відповідно до передбачених термінів (29 березня – ред.). Згідно з офіційною спільною заявою за результатами переговорів йдеться про те, що ЄС і Британія продовжать консультації щодо пошуку рішень для виходу з глухого кута навколо угоди про Brexit. Проте Брюссель наголошує, що нових переговорів не буде, так само як і перегляду угоди про Brexit.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Mei_mozhe_vlitku_piti_u_vidstavku_ZM_377300.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя