НАТО вже відповіло Росії на її агресію, - Пристайко


За минулий рік кількість натівських і американських кораблів збільшилась фактично вдвоє, тобто це якраз і є фактична відповідь НАТО Росії

Про це заявив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко в ефірі Еспресо.TV. Об этом сообщает dividend.in.ua со ссылкой на СМИ.

“За минулий рік кількість натівських і американських кораблів збільшилась фактично вдвоє, тобто це якраз і є фактична відповідь НАТО на зростаючу агресивність Росії. Так само в Балтійському морі. НАТО розуміє, що Росія не заспокоїться, на жаль, відкривається південний фронт”, — сказав він.

За його словами, групи НАТО будуть заходити в українські порти.

“Постійні групи, яку цього разу, одну з них, очолює голландський корабель, вони заходять час від часу в Чорне море, і ці групи будуть заходити протягом року. Буде збільшена їхня присутність, вони будуть заходити в українські порти, ми плануємо з ними навчання. Ми будемо навколо Криму, і навколо Керченської протоки, і в Одеській акваторії. І Чорне море, там будуть кораблі американські в натівські”, — зауважив він.

  • 25 листопада 2018 року росіяни атакували у Чорному морі катери й буксир ВМС України й узяли у полон 24 українських моряків, після чого президент та Верховна Рада запровадили в 10 прикордонних областях режим воєнного стану. Він тривав протягом місяця.
  • Нагадаємо, 6 січня доковий десантний корабель 6-го флоту Військово-морських сил США "Форт-Макгенрі" (USS FortMcHenry, LSD 43) увійшов у акваторію Чорного моря.
  • Військовий корабель Нідерландів, який очолив одну з постійних груп НАТО, планує зайти в Чорне море.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/01/11/nato_vzhe_vidpovilo_rosiyi_na_yiyi_agresiyu_prystayko”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя