Миколаївські спортсмени продовжують перемагати

344 серпня відбувся третій день чемпіонату Європи з академічного веслування в Глазго. Було розіграно дев’ять комплектів нагород, і миколаївська спортсменка Олена Буряк разом зі своєю парної «четвіркою» виграла «срібло». Об этом сообщает anonim-info.com со ссылкой на СМИ.


Миколаївець Олег Обревко став володарем пояса MMA Pro Ukraine International, перемігши в титульному бою киргиза Нурджігіта Караєва. Даний титульний поєдинок в легкій вазі відбувся в рамках турніру зі змішаних єдиноборств «MMA PRO 18. Дорогу нескореним IV», який проводився на Центральному стадіоні в Миколаєві. У поєдинку між Олегом Обревко (5-2) і Нурджігітом Караєвим (1-1) сильнішим став українець. Бій завершився достроково — миколаївець Олег Обревко переміг суперника задушливим прийомом в 1 раунді.


У Дніпрі відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ та СДЮСШОР. У числі призерів були і веслярі з Миколаївської області. Серед спортсменів 2002-2003 років народження Валерій Вічев в байдарці-одиночці виборов «золото» на дистанції 200 метрів і «срібло» — на 500 метрів. У Віктора Чуракова «срібло» в байдарці-одиночці на 200 метрів. На цій же дистанції Анастасія Смагіна і Владислава Шепель фінішували другими в байдарці-двійці. Серед спортсменів 2004-2005 років народження Іван Клопов став чемпіоном в байдарці-одиночці на 500 і 1000 метрів, завоював срібну медаль на 200 метрів. Олексій Петросянц і Олександр Гарцев в байдарці-двійці фінішували другими на 500 метрів, третіми — на 200 і 1000 метрів.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayivski-sportsmeni-prodovzhuyut-peremagati/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя