Волкер: Після зустрічі з Сурковим РФ не робила пропозицій щодо миротворців ООН

Курт Волкер на Донбасі
Курт Волкер на Донбасі
За словами Волкера, зараз у питанні миротворців на Донбасі «м’яч на російській стороні» Об этом сообщает tt-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.


США не отримували від Росії оцінювання пропозицій розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН.


Про це в Брюсселі 10 березня сказав спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.


«М’яч на російській стороні. Ми представили наше бачення миротворчої місії, як в плані географії, так і плані мандату, ми детально обговорили це з росіянами. У січні під час зустрічі з Сурковим було сказано, що вони це взяли до відома, і вони розроблять свої пропозиції для нас, щоб потім їх обговорити і призначити нову зустріч. З тих пір ми нічого від них не чули, але сподіваюся, що це відбудеться дуже скоро», – сказав Волкер.Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що зустріч Волкера і Суркова не була результативною.


Раніше Курт Волкер заявив, що Росія вже не виключає можливість розгортання миротворчої місії ООН по всій території на Донбасі, включаючи російсько-український кордон.


Як відомо,зустріч Суркова та Волкера проходила 26 січня у Дубаї.


До слова, після прийняття політичного рішення про миротворчу місію ООН на Сході України її розгортання займе щонайменше 6-10 місяців.


Нагадаємо, Україна не вестиме діалогу з представниками угруповань «ДНР» та «ЛНР» щодо розгортання миротворчої місії ООН в окремих районах Донецької і Луганської областей.


Раніше президент України Петро Порошенко підтвердив, що мав телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, у ході якої йшлося здебільшого про обмін заручниками та розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.


Читайте також матеріали:


Чого досяг Волкер на переговорах із Сурковим? Думки експертів


Миротворці на Донбасі: місія здійсненна?


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/volker-pislya-zustrichi-z-surkovim-rf-ne-robila-propoziciy-shchodo-mirotvorciv-oon-479911.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя