У Тернопільській області не дозволяють годувати голубів без благословіння церкви

Церква, на території якої діє заборона, поки що не прокоментувала ситуацію Об этом сообщает statuspress.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Тернопільскій області, на території монастиру Свято-Успенської Почаївської лаври, місцеві жителі звернули увагу на нестандартне оголошення. У ньому йдеться про те, що годувати голубів на території святині без спеціального благословіння не можна.


Таку інформацію оприлюднили місцеві ЗМІ Тернопільщини.


«Немає благословіння годувати голубів!» – написано в «забороні». Чим саме ця дія створює дискомфорт у роботі церкви – невідомо.


Свято-Успенська Почаївська лавра – це православний чоловічий монастир у Почаєві, Тернопільскої області. Належить до Московського патріархату.

Раніше повідомлялося, що Василь Германюк, священик парафії Української Греко-Католицької Церкви у Скалі-Подільській на Тернопільщині, у неділю і на свята організовує пряму трансляцію молитов на своїй сторінці в Instagram.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/u-ternopilskiy-oblasti-ne-dozvolyayut-goduvati-golubiv-bez-blagoslovinnya-cerkvi-477583.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя