В Іраку до смертної кари засудили 15 турецьких жінок

Ісламська держава

Суд Іраку засудив до страти через повішення 15 громадянок Туреччини, причетних до терористичного угруповання "Ісламська держава". Об этом сообщает sockraina.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє DW.

Підсудні визнали свою провину. Слухання і оголошення вироку відбулося в присутності їхніх малолітніх дітей. Вік засуджених від 20 до 50 років. Всі вони нелегально потрапили на територію Іраку, де їхні чоловіки воювали на боці "Ісламської держави".

Тільки одна звсуджена визнала, що брала участь у бойових діях на боці ісламістів проти іракських урядових сил. Водночас речник Ради правосуддя Іраку заявив, що жінки мають місяць на подання апеляції.

Всього в Іраку затримали близько 560 жінок і 600 дітей, яких вважають джихадистами або родичами тих, кого підозрюють у членстві в терористичному угрупованні.

Що таке "Ісламська держава"? – невизнана мусульманська держава і міжнародна терористична, мілітаристська група напрямку салафітський джихадизм. Спочатку це була частина "Аль-Каїди". Вона виникла в Іраці у 2005 році. А 15 жовтня 2006 року ряд ісламістських радикальних угруповань і частин Аль-Каїди утворив ІДІ – Ісламську державу Ірак.


Джерело статті: “http://24tv.ua/v_iraku_do_smertnoyi_kari_zasudili_15_turetskih_zhinok_n931299”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя