Бушанський: Другий тур між Тимошенко і Порошенко абсолютно реальний

субота, 24 лютого, 2018, 2:30 Політика
Бушанський: Другий тур між Тимошенко і Порошенко абсолютно реальний

ZIK
ZIK


Юлія Тимошенко дуже небезпечний опонент для Порошенка. Адже якщо вона програє на виборах, то не визнає ці результати і заявить про фальсифікації. Об этом сообщает ngukr.in.ua со ссылкой на СМИ.


Таку думку висловив політолог Валентин Бушанський у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.


«Згідно результатів соціологічних досліджень, Юлія Тимошенко і Петро Порошенко – це два найпотужніших політика. І другий тур між ними абсолютно реальний. Але незважаючи на те, що Тимошенко зараз має більший відсоток підтримки, якщо пройде до другого туру, я б все одно зробив ставку на Порошенка», – підкреслив Бушанський.


Політолог пояснює, що Юлія Тимошенко має свій міцний та надійний електорат, але це все одно не більшість населення. Крім того, у Тимошенко є антирейтинг, і він не менш слабкий.


«Є стабільні 5 відсотків, які голосують за чинного Президента. Є ті, хто не визначившись, проголосує за старого президента, ну і, звісно, адмінресурс і традиція вкидати бюлетенів. Все це спрацює в комплекс, саме тому перевага на боці Порошенка», – проаналізував Бушанський.


Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом


Експерт підсумовує, що, насправді, Тимошенко дуже небезпечний опонент для Порошенка. Адже якщо вона програє на виборах, то не визнає ці результати і заявить про фальсифікації. Як наслідок, виникає велика вірогідність протестів і це дуже небезпечний сценарій.


Читайте також: Нардеп назвала, кого підтримає Захід на наступних президентських виборах


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/02/24/bushanskyy_drugyy_tur_mizh_tymoshenko_i_poroshenko_absolyutno_realnyy_1272775”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя