МЗС закликав українців утриматися від поїздок до Східного Єрусалиму та на Західний берег ріки Йордан

МЗС закликав українців утриматися від поїздок до Східного Єрусалиму та на Західний берег ріки Йордан Фото: breakingisraelnews.com

Про це повідомляється на сайті посольства України в Ізраїлі. Об этом сообщает uezd.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У зв’язку з рішенням президента США про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і про переведення посольства США в Єрусалим, існує ймовірність загострення безпекової ситуації на Західному березі і в Східному Єрусалимі через терористичну загрозу. Посольство рекомендує громадянам України уникати відвідування найближчим часом цих місць", — йдеться в повідомленні.

Громадянам України, які вже перебувають на цій території, рекомендують уникати скупчень людей і бути обережними.

Нагадаємо, після заяви президента США про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю у декількох містах частково визнаної Палестинської держави почалися протести між палестинцями та ізраїльськими силовиками.

Як відомо, Білий дім офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю і оголосив про перенесення туди з Тель-Авіва американського посольства.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро вважає намір Дональда Трампа перемістити американське посольство з Тель-Авіва до Єрусалиму провокацією з серйозними наслідками.

Статус Єрусалима є одним з найгостріших питань в арабо-ізраїльських відносинах. Палестинська влада має намір зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.

Єрусалим повністю перейшов під контроль Ізраїлю в 1967 році під час Шестиденної війни. У 1980 році Ізраїль ухвалив основний закон, за яким Східний Єрусалим офіційно аннексировался і об’єднаний місто оголошувався столицею Ізраїлю.

Рада Безпеки ООН засудила прийняття Ізраїлем "основного закону" про Єрусалим, підтвердивши, що його прийняття порушує міжнародне право, згідно з яким, столицею Ізраїлю є Тель-Авів.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/mzs_zaklykav_ukraintsiv_utrymatysya_vid_poizdok_do_shidnogo_yerusalymu_ta_na_zahidnyy_bereg_riky_yordan_236737.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя