Якщо Самойлова - зло, то чому не заборонять в’їзд в Україну Медведчуку, який має у Криму віллу і приймає там Путіна? - Бєлковський (відео)

Політолог підкреслив, що так відбувається очевидно через те, що Медведчук є посередником між Путіним і представниками української еліти, в тому числі і президентом України Петром Порошенком.

Станіслав Бєлковський. Фото:http://ru.rfi.fr/

Якщо Україна не пустила для участі в "Євробаченні 2017" російську учасницю Юлію Самойлову, вона повинна заборонити в’їзд і політику Віктору Медведчуку, який має віллу в анексованому Криму. Таку думку російський політолог Станіслав Бєлковський висловив в ефірі авторської програми Дмитра Гордона на телеканалі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Юридично Україна права. Так, треба було не пускати співачку Самойлову. У мене тільки одне питання: чи потрібно займати послідовну позицію в таких випадках? Ось у Володимира Володимировича Путіна є кум, його звуть Віктор Володимирович Медведчук.

У нього велика вілла в Ялті з танцюючим фонтаном, як ми знаємо. і туди приїжджає безпосередньо Путін, і Віктор Володимирович там його приймає. Треба визначитися: якщо Юлія Самойлова — страшне зло, звичайно, потрібно заборонити їй в’їзд в країну. Юридично тут Україна чиста. Але чому ніяких заходів не проводиться щодо Віктора Володимировича Медведчука?" — запитує Бєлковський.

Політолог підкреслив, що так відбувається через те, що Медведчук є посередником між Путіним і представниками української еліти, в тому числі і президентом України Петром Порошенком.

"І тут треба вирішити: в яку сторону ми йдемо, і де послідовність дій", — переконаний Бєлковський.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/blogs/iakshcho-samoilova--zlo-to-chomu-ne-zaboroniat-vizd-v-ukrainu-medvedchuku-iakyi-maie-u-krymu-villu-i-pryimaie-tam-putina--bielkovskyi-video-172793.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя