СБУ розробляє зміни до законодавства щодо блокування російських інтернет-ресурсів – заява

СБУ розробляє зміни до законодавства щодо блокування російських інтернет-ресурсів – заява

КИЇВ. 16 травня. УНН. Служба безпеки України разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства щодо механізму блокування російських інтернет-ресурсів відповідно до рішення РНБО про запровадження санкцій. Про це йдеться в оприлюдненій заяві прес-центром СБУ, передає УНН.

“Відповідно до рішення Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України Служба безпеки разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування відповідних Інтернет-ресурсів”, — йдеться у заяві.

За інформацією відомства, значна частина інтернет-провайдерів вже має технічну можливість блокувати ці інтернет-ресурси.

У СБУ наголосили, що російські спецслужби ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи у своїх спеціальних інформаційних операціях інтернет-ресурси “ВКонтакте”, “Однокласники”, “Mail.ru” та ін.

У відомстві додали, що Служба безпеки України постійно фіксує активне поширення через такі ресурси антиукраїнських закликів до радикальних протестних акцій з використанням зброї.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій проти фізичних і юридичних осіб з Росії, в тому числі заборона поширюється на компанію-постачальника ERP-систем ТОВ “1С”.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1664823-sbu-rozroblyaye-zmini-do-zakonodavstva-schodo-blokuvannya-rosiyskikh-internet-resursiv-zayava”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя