Золоті руки Донбасу: на Донеччині майстер безкоштовно ремонтує техніку для українських бійців


Його знають чи не всі бійці, які дислокувались у Ясинуватському районі на Донеччині. Мешканець селища Тоненьке, 57-річний Леонід всі три роки війни невтомно, з дня у день, ремонтує автомобілі та іншу техніку українським захисникам.

Щоранку старенька машина полями їде з селища Тоненьке до Авдіївки. Місцевий мешканець, колишній водій Леонід прямує до військових – ремонтувати машини. Цим він займається із 14-го року безкоштовно і практично без вихідних.


Підлатавши позашляховик, Леонід повертається додому. Та не відпочивати. Потрібно полагодити кілька генераторів та бензопилку. В майстра є напарник Микола. Разом за три роки війни вони лагодили майже будь-яку техніку.

Біля нас стояли танкісти з 17-ї танкової і їм треба було відремонтувати швидку допомогу з Пісок, вона була розстріляна. Ну, хтось з місцевих сказав, що я трохи розбираюсь у цій справі. І я їм перебрав двигун, поставив на колеса і вони знов почали поранених вивозити з аеропорту,

– розповів житель с. Тоненьке Леонід.


Після цього через руки майстрів пройшли сотні машин та незліченна кількість іншої техніки. Ремонтували і на подвір’ї і на позиціях під обстрілами. Зараз Леоніда знає кожен боєць кожної бригади, що стояла у Ясинуватському районі.

Я не зустрічав жодного майстра, який так добросовісно відноситься до своєї роботи,

– сказав боєць ЗСУ Дмитро.

Про бійців Леонід відзивається із виключною теплотою. Роботи в селі зараз майже немає – тож із грошима скрутно. Леонід хотів піти на контракт у Збройні Сили, та у військкоматі двічі сказали "ні".


Леонід каже — допомагатимуть бійцям до перемоги. Усіх кличе до себе – його хату у Тоненькому знайти легко – тільки на його подвір’ї майорить жовто-блакитний прапор.

Автор: Олексій Годзенко , джерело: http://24tv.ua ©ТОП новости

Вход

Меню пользователя