Злочинний "Огород": У центрі Києва працює ресторан, який відкрила родина однієї із засновниць "ЛНР"

Зінаїда Найден є директором Луганського хлібокомбінату. Після окупації частини регіона бойовиками "ЛНР" вона почала особисто розпоряджатися держрезервом пшениці у Луганську.

Родина Зінаїди Найден відкрила ресторан на вкрадені кошти. Фото: Голос Народа.

Буквально в центрі Києва працює ресторан «Огород», який на вкрадені в України кошти відкрила одна із засновниць «ЛНР» — директор Луганського хлібозаводу Зінаїда Найден. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Ресторан «Огород» знаходиться на вулиці Антоновича, 103, що недалеко від центру Києва. Він був відкритий на інвестиції Зінаїди Найден. Остання стояла біля витоків заснування «ЛНР» і є нев’їзною на територію, підконтрольну Києву.

Зінаїда Найден є директором Луганського хлібокомбінату. Свого часу вона отримала посаду «міністра аграрної промисловості ЛНР», а пізніше «депутатський мандат в народній раді ЛНР», очолила фракцію «Економічний союз».

Вартість ресторану — $ 2 мільйони, левову частку цієї суми надала своїм дітям сепаратистка. В інформації про нього зазначено, що він належить сім’ї її сина Олексія Найден та його дружини Ганни, а також ще одному інвестору на прізвище Шварц.

«Зінаїда Найден вкрала достатньо держрезерву по пшениці в Луганську. Всеукраїнський держрезерв, виявляється, зберігався в Луганській області. І в момент, коли Луганську область віджимав Путін, весь цей резерв перейшов в її власність. І зараз фактично вона, не вкладаючи жодної копійки, продає хліб на всю Луганську область, отримує від цього величезний надприбуток і природно купує свинець для наших солдатів», — розповів журналіст.


ТОП новости

Вход

Меню пользователя