Стосується всіх, залежить від кожного!

27 квітня 2017 року у місті Черкаси відбулася подія, яка, маємо надію, змінить долю України. Представники ошуканих громадян Черкащини зібралися для того, щоб домогтися від влади не багато і не мало – виконати Конституцію України , головних розділів, які передбачають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ можновладців за діяльність Держави перед людиною.

Головне - як саме і хто має відповісти за наслідки діяльності всіх, без виключення, гілок влади за чверть століття існування незалежної України?

Про це ясно сказано в Конституції : Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

Досі в Україні не відомо жодного випадку, щоб хтось із громадян отримав грошову чи якусь іншу компенсацію за матеріальні збитки, нанесені із вини влади, суддів, силовиків або інших посадовців. Те, що за двадцять п’ять років жодним із Президентів, (які до речі, є Гарантами Конституції,) законодавців, депутатів будь якого рівня не піднімалося питання про створення механізмів компенсації людям, вже само по собі є ознакою їх свідомої злочинної бездіяльності!

Навіть у Цивільному Кодексі існує аналогічна стаття, а саме:

Стаття 1173.- Шкода, завдана фізичній або юридичній особі незаконними рішеннями, дією чи бездіяльністю органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування при здійсненні ними своїх повноважень, відшкодовується державою, Автономною Республікою Крим або органом місцевого самоврядування незалежно від вини цих органів.

Учасники Зборів вирішили: якщо кожен має право на матеріальне відшкодування – то це право має бути реалізованим.

Представники ошуканих громадян Черкащини прийняли Рішення, яким згідно Основного Закону України, Цивільного Кодексу у чітко визначені терміни, зобов’язали Президента України, Верховну Раду України і, перш за все, органи місцевого самоврядування Черкаського регіону створити дієві механізми справжньої матеріальної відповідальності влади перед ошуканими людьми - Реєстр постраждалих громадян і Фонд компенсації заподіяної шкоди.

Всі, хто голосував за нижчевикладене Рішення, розуміють, що змінити ставлення державних службовців до Конституції, Законів та громадян, дуже і дуже складно. Чи відповідатиме матеріально Держава за дії або бездіяльність тих, хто нею керує перед нами - своїм Народом, як передбачено Основним Законом тепер залежить від підтримки цього Рішення усіма громадянами України, які за ст.56 Конституції та ст. 1173 Цивільного Кодексу, мають підстави на матеріальну компенсацію нанесеної їм шкоди.

Наостанок нагадаємо – Держава може існувати тільки за суворим дотриманням Конституції, отже будь яке порушення Основного Закону є Державним Злочином.

Вимагаючи матеріальної відповідальності влади перед кожним із нас - перед Народом, ми захищаємо Україну від злочинних посягань внутрішнього Ворога!

З питаннями можливо звертатися з номером – 063 408 95 53

ТОП новости

Вход

Меню пользователя