Влада Ужгорода примусово укладатиме з людьми договори на вивіз сміття

Влада Ужгорода примусово укладатиме з людьми договори на вивіз сміття

Наразі з комунальним підприємством КШЕП уклали договори до 85% його абонентів. У КП "Уж" ситуація гірша. Лише половина жителів, яких обслуговує підприємство, зголосилися укласти угоди.

Раніше під час прес-конференції В.Бобков зазначав, що неплатників послуг за вивезення відходів просто не пускатимуть до сміттєзбиральних майданчиків. Потрапити туди буде можна лише за умови пред’явлення комунальної книжки зі сплаченим за ці послуги рахунком. Проте на наступний зустрічі з пресою пан Бобков повідомив, що введення жорстких заходів щодо неплатників відтерміновується до отримання містом нової сміттєзбиральної техніки. З її допомогою влада спочатку мала намір продемонструвати, яким чистим може бути Ужгород, а вже відтак вдаватися до блокування смітників.

Речник мера Ужгороді Олег Подебрій повідомив, що комунальники Ужгорода вже отримали дві нові машини для вивезення відходів. Ці вантажівки здатні за три ходки вивезти все сміття обласного центру. 11 серпня прибула й перша партія контейнерів для роздільного збирання сміття (папір, пластик та скло). Наразі місто чекає на сміттєзбиральну машину для сортованого сміття.

Зі слів речника мера, в Ужгороді планують провести просвітницьку кампанію щодо переваг сортування сміття.

Ужгород щорічно продукує понад 100 тис. т або 305 тис. кубометрів побутових відходів. Їх об’єм зростає щороку.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/25919-Vlada-Uzhhoroda-prymusovo-ukladatyme-z-liudmy-dohovory-na-vyviz-smittia”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя