"Інтеру" натякнули на посилення держконтролю і попередили про моніторинг

Згортання співпраці "Інтера" з Громадською радою у Фонді "Відродження називають показчиком посилення посилення державного контролю над ЗМІ.

Про це йдеться у відкритому листі Громадської ради і Фонду до керівництва U.A. Inter Media Group Limited.

"Для нас згортання співпраці "Інтера" з Громадською радою є певним показчиком посилення державного контролю над ЗМІ, що може статися не лише з вашою телекомпанією", — сказано в листі.

"Значно більше від долі взаємин телеканалу "Інтер" з Громадською радою нас цікавить доля збалансованості новин, дотримання журналістських стандартів та політичної незаангажованості, які були досягнуті у попередні місяці та які тепер також можуть стати жертвою задекларованого "підвищення якості та інформативності суспільно-політичного мовлення", — додали в листі.

"Тим не менш, бажаємо успішного завершення "розробки нових сучасних форматів телепрограм". Мусимо лише зазначити у якості рекомендації від Громадської ради: не бійтесь "цензурування" від громадянського суспільства. Такої цензури взагалі не існує у світі. Ви глибоко помилилися", — наголосили у фонді.

"Цензура — це попереднє спрямування або оцінювання матеріалу перед публікацією з боку недемократичної держави та/або державних службовців-хазяїв медіавласності. Сподіваємося, що ця прикра світоглядна помилка не відіб’ється на професіоналізмі творчого колективу "Інтера", — додали у листі.

Також у фонді наголосили, що згідно з Меморандумом у Громадської ради є місяць, щоб завершити професійний моніторинг каналу.

"Ми використаємо цей час для завершення нашої з вами співпраці. Результати моніторингу будуть широко оприлюднені в Україні та за кордоном відразу після 7 квітня 2013 року, дня офіційного завершення дії Меморандуму", — попередили у фонді.


Источник: “http://t-pravda.net/society/other/149159-qnteruq-natyaknuli-na-posilennya-derzhkontrolyu--poperedili-pro-montoring.html?lang=ru”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя